Close

İkitelliden Beyazıta kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Beyazıta kurye olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz gönderilerin en hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenen bölgeye götürmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer gönderilerini birleştirerek, hızlı bir şekilde sahibine vermek için uygun görülen gönderi biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Beyazıta kurye belgenizin yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, yazılmış olan bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) ulaştırılmış olması için mutlak kurmunuzun gönderisini ileterek, vesair konuma uğramayarak uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Beyazıta kurye sizlerin postaları mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe başlanmaz. Bu durumda, gönderiniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafede yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Beyazıta kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Beyazıta kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin özel durumuna göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Gönderi ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Beyazıta kurye tutulma, şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye