Close

İkitelliden Beşyola kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Beşyola kurye olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz iletilerin oldukça hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenmiş olan adrese kargolamak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer postalarını toplayıp, hızlı bir yöntemle posta sahibine ulaştırmak için tercih edilen kargo biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Beşyola kurye iletinizin en kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, alıcı adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) kargolanması için salt işletme şirketinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri adrese uğramadan uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Beşyola kurye sizin teslimatınız yerine iletilmeden, asla 2. bir işe başlanmaz. Böylelikle, kargolarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıkta ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Beşyola kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Beşyola kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan isteklerin niteliğine göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Kargo ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Beşyola kurye tutulma, işletmeniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye