Close

İkitelliden Beşiktaşa kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Beşiktaşa kurye servisi olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz postaların oldukça seri şekilde alınıp, yazılmış olan yere teslim etmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki kargolarını toparlayıp, süratli bir yöntemle postanın sahibine iletmek için ön görülen teslim şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Beşiktaşa kurye teslimatınızın en yakın zamanla müsteriden alarak, yazan mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) nakledilmiş olması için mutlak şirketinizin teslimini kargolayarak, yanlış mevkiye gitmeden yapılan posta şeklidir. İkitelliden Beşiktaşa kurye sizin gönderiniz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişim olmaz. Bu yöntemle, postalarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Beşiktaşa kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Beşiktaşa kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan teslimlerin niceliğne göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Teslim sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 35 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Beşiktaşa kurye kiralama, işletme şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.

ikitelli moto kurye