Close

İkitelliden Bebeke kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bebeke kurye hizmeti olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz teslimlerin oldukça çabuk yöntemle alarak, istenmiş olan mevkiye göndermek için, moto kuryenin o yerdeki başka teslimatlarını toparlayarak, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine götürmek için tavsiye edilen paket biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bebeke kurye paketinizin tez vakitle müşterimizden almış olarak, söylenen yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) götürülmüş olması için yalnızca iş yerinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan bölgeye ulaşmadan yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Bebeke kurye sizlerin kargoları bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişimde bulunulamaz. Bu şekilde, teslimleriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bebeke kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Bebeke kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan teslimatların durumuna göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Teslimat rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Bebeke kurye tutulma, şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye