Close

İkitelliden Bayrampaşaya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bayrampaşaya kurye servisi olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz paketlerin en çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenen konuma iletmek için, moto kuryenin o adresteki farklı paketlerini biriktirip, çabuk bir biçimde kargonun sahibine teslim etmek için doğru görülen ileti biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bayrampaşaya kurye dosyanızın kısa vakitle müşterimizden almış olarak, belirtilmiş olan konuma (normal kuryeden daha tez) ulaştırılması için mutlak kurmunuzun teslimatını naklederek, başka yere gidilmeden yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Bayrampaşaya kurye sizin postanız konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişimde bulunulamaz. Böylece, paketleriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafelerde ortalama olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bayrampaşaya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Bayrampaşaya kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan iletilerin özelliğine göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

İleti rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Bayrampaşaya kurye tutulma, kurumunuz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye