Close

İkitelliden Basınköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Basınköye kurye olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz teslimatların en seri şekilde alınıp, yazılan bölgeye ulaştırmak için, moto kuryenin o konumdaki benzer teslimlerini birleştirerek, süratli bir yöntemle postanın sahibine vermek için uygun görülen teslimat şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Basınköye kurye postanızın yakın zamanla müsteriden alarak, belirtilmiş olan bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) götürülmüş olması için mutlak şirketinizin pakedini postalayarak, başka bir konuma uğramayarak yapılan posta şeklidir. İkitelliden Basınköye kurye sizlerin kargoları mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişim olmaz. Bu durumda, teslimatlarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Basınköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Basınköye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye olur. 21:30’dan sonraki kargoların özel durumuna göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Posta sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 32 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Basınköye kurye kiralama, iş yeriniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye