Close

İkitelliden Başakşehire kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Başakşehire kurye hizmeti olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız kargoların oldukça süratli yöntemle sizden alarak, belirtilmiş olan bölgeye postalamak için, moto kuryenin o konumdaki benzer iletilerini birleştirerek, seri bir yöntemle iletinin sahibine vermek için uygun görülen posta şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Başakşehire kurye kargonuzun yakın zamanda siz müşteriden alınarak, istenilmiş olan bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) postalanması için yalnızca firmanızın postasını göndererek, farklı konuma uğramayarak uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Başakşehire kurye sizin tesliminiz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişilmez. Bu durumda, iletileriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıkta yaklaşık olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere iletilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Başakşehire kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Başakşehire kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan gönderilerin özel durumuna göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Paket miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Başakşehire kurye kiralama, firmanız için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye