Close

İkitelliden Baltalimanına kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Baltalimanına kurye hizmeti olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz kargoların oldukça seri biçimde sizden alınıp, yazılmış olan adrese postalamak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer iletilerini toplayıp, çabuk bir şekilde paketin sahibine ulaştırmak için tercih edilen posta şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Baltalimanına kurye teslimatınızın en kısa zamanla müsteriden alarak, söylenmiş olan adrese (normal kuryeden daha süratli) ulaştırılması için salt işletmenizin postasını göndererek, farklı adrese uğramadan yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Baltalimanına kurye sizin postanız yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişim olmaz. Böylelikle, iletileriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıklarda ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese iletilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Baltalimanına kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Baltalimanına kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan teslimlerin niteliğine göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Paket sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 31 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Baltalimanına kurye kiralama, firmanız için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye