Close

İkitelliden Balmumcuya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Balmumcuya kurye hizmeti olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız teslimlerin en süratli şekilde alınıp, belirtilen adrese göndermek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer teslimatlarını toplayıp, sürali bir şekilde ileti sahibine ulaştırmak için tercih edilen paket şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Balmumcuya kurye evrakınızın en kısa zamanda siz müşteriden alınarak, yazılmış olan adrese (normal kuryeden daha süratli) götürülmesi için mutlak şirketinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan adrese uğramadan uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Balmumcuya kurye sizlerin paketleri yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişilmez. Böylelikle, teslimleriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafede ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Balmumcuya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Balmumcuya kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki teslimatların niteliğine göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Teslimat miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Balmumcuya kurye kiralama, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye