Close

İkitelliden Balata kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Balata kurye olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz iletilerin oldukça çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenmiş olan yere kargolamak için, moto kuryenin o mevkideki öteki postalarını toparlayıp, çabuk bir biçimde kargonun sahibine iletmek için ön görülen kargo biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Balata kurye paketinizin en yakın vakitle müşterimizden almış olarak, yazılmış olan mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) postalanması için mutlak kurmunuzun kargosunu ulaştırarak, benzeri mevkiye gitmeden yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Balata kurye sizin tesliminiz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişimde bulunulamaz. Bu yöntemle, kargolarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıklarda yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Balata kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Balata kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan teslimatların niceliğne göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Kargo rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Balata kurye tutulma, işletmeniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye