Close

İkitelliden Bakırköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bakırköye kurye olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz teslimatların en hızlı yöntemle alarak, söylenen yere ulaştırmak için, moto kuryenin o mevkideki öteki teslimlerini toparlayıp, süratli bir biçimde teslimat sahibine iletmek için ön görülen teslimat biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bakırköye kurye belgenizin en yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, belirtilen mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) teslim edilmesi için yalnızca iş yerinizin pakedini postalayarak, başka bir mevkiye gitmeden uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Bakırköye kurye sizin kargonuz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe başlanmaz. Bu yöntemle, teslimatlarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafede yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bakırköye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Bakırköye kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan kargoların niceliğne göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Posta ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Bakırköye kurye tutulma, iş yeriniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye