Close

İkitelliden Bahçeşehire kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçeşehire kurye olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz gönderilerin en seri biçimde sizden alınıp, yazılan mevkiye götürmek için, moto kuryenin o yerdeki başka gönderilerini toparlayarak, çabuk bir şekilde paketin sahibine götürmek için tavsiye edilen gönderi şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçeşehire kurye postanızın tez zamanla müsteriden alarak, istenilen yere (normal kuryeden daha çabuk) iletilmesi için salt işletmenizin gönderisini ileterek, vesair bölgeye ulaşmadan yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Bahçeşehire kurye sizin iletiniz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişim olmaz. Bu şekilde, gönderiniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafelerde hemen hemen 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçeşehire kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Bahçeşehire kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan paketlerin durumuna göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Gönderi sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 34 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Bahçeşehire kurye kiralama, şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye