Close

İkitelliden Bahçelievlere kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçelievlere kurye olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz iletilerin oldukça seri yöntemle sizden alarak, yazılmış olan konuma kargolamak için, moto kuryenin o adresteki farklı postalarını biriktirip, hızlı bir biçimde paket sahibine teslim etmek için doğru görülen kargo şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçelievlere kurye teslimatınızın kısa zamanla müsteriden alarak, söylenen konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) kargolanmış olması için yalnızca firmanızın kargosunu ulaştırarak, benzeri yere gidilmeden yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Bahçelievlere kurye sizlerin teslimatları konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişim olmaz. Böylece, kargolarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçelievlere kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Bahçelievlere kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki isteklerin özelliğine göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Kargo sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 33 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden Bahçelievlere kurye kiralama, işletmeniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye