Close

İkitelliden Bahçeköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçeköye kurye olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz gönderilerin en çabuk yöntemle alarak, istenen adrese götürmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer gönderilerini toplayıp, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine ulaştırmak için tercih edilen gönderi biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçeköye kurye dosyanızın en kısa vakitle müşterimizden almış olarak, istenilmiş olan adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) teslim edilmiş olması için yalnızca iş yerinizin gönderisini ileterek, vesair adrese uğramadan yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Bahçeköye kurye sizlerin iletileri yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişimde bulunulamaz. Böylelikle, gönderiniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçeköye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Bahçeköye kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki paketlerin niteliğine göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Gönderi rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Bahçeköye kurye tutulma, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye