Close

İkitelliden Bahçekapıya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçekapıya kurye servisi olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz paketlerin oldukça hızlı yöntemle alarak, söylenmiş olan bölgeye iletmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer paketlerini birleştirerek, süratli bir biçimde teslimat sahibine vermek için uygun görülen ileti biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçekapıya kurye iletinizin yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, söylenen bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) iletilmesi için yalnızca iş yerinizin teslimatını naklederek, başka konuma uğramayarak uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Bahçekapıya kurye sizin iletiniz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe başlanmaz. Bu durumda, paketleriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıkta yaklaşık olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahçekapıya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Bahçekapıya kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan isteklerin özel durumuna göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

İleti ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Bahçekapıya kurye tutulma, kurumunuz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye