Close

İkitelliden Bahariyeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahariyeye kurye olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz teslimatların en çabuk biçimde sizlerden alarak, istenen mevkiye ulaştırmak için, moto kuryenin o yerdeki başka teslimlerini toparlayarak, seri bir biçimde kargo sahibine götürmek için tavsiye edilen teslimat biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahariyeye kurye dosyanızın tez vakitle müşterimizden almış olarak, alıcı yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) götürülmesi için salt işletme şirketinizin pakedini postalayarak, başka bir bölgeye ulaşmadan yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Bahariyeye kurye sizlerin paketleri bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişimde bulunulamaz. Bu şekilde, teslimatlarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde hemen hemen 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bahariyeye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Bahariyeye kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan iletilerin durumuna göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Posta rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Bahariyeye kurye tutulma, iş yeriniz için sabit işçi gibidir.

ikitelli moto kurye