Close

İkitelliden Bağlarbaşına kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bağlarbaşına kurye servisi olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız postaların en süratli yöntemle sizden alarak, belirtilen mevkiye teslim etmek için, moto kuryenin o yerdeki başka kargolarını toparlayarak, seri bir yöntemle iletinin sahibine götürmek için tavsiye edilen teslim şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bağlarbaşına kurye evrakınızın tez zamanda siz müşteriden alınarak, belirtilen yere (normal kuryeden daha çabuk) kargolanması için yalnızca firmanızın teslimini kargolayarak, yanlış bölgeye ulaşmadan uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Bağlarbaşına kurye sizin teslimatınız bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişilmez. Bu şekilde, postalarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafede hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bağlarbaşına kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Bağlarbaşına kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki siparişlerin durumuna göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Teslim miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Bağlarbaşına kurye kiralama, işletme şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye