Close

İkitelliden Bağcılara kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Bağcılara kurye olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız gönderilerin oldukça süratli şekilde alınıp, belirtilmiş olan konuma götürmek için, moto kuryenin o adresteki farklı gönderilerini biriktirip, sürali bir şekilde ileti sahibine teslim etmek için doğru görülen gönderi şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Bağcılara kurye kargonuzun kısa zamanda siz müşteriden alınarak, yazan konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) teslim edilmesi için mutlak şirketinizin gönderisini ileterek, vesair yere gidilmeden uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Bağcılara kurye sizin kargonuz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişilmez. Böylece, gönderiniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıkta ortalama olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Bağcılara kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Bağcılara kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan gönderilerin özelliğine göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Gönderi miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Bağcılara kurye kiralama, şirketiniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye