Close

İkitelliden Ayvansaraya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Ayvansaraya kurye olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz iletilerin en seri şekilde alınıp, yazılan adrese kargolamak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer postalarını toplayıp, süratli bir yöntemle postanın sahibine ulaştırmak için tercih edilen kargo şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Ayvansaraya kurye postanızın en kısa zamanla müsteriden alarak, yazan adrese (normal kuryeden daha süratli) ulaştırılmış olması için mutlak şirketinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri adrese uğramadan yapılan posta şeklidir. İkitelliden Ayvansaraya kurye sizlerin postaları yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişim olmaz. Böylelikle, kargolarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Ayvansaraya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Ayvansaraya kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan paketlerin niteliğine göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Kargo sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 26 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden Ayvansaraya kurye kiralama, işletmeniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye