Close

İkitelliden Ayazağaya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Ayazağaya kurye servisi olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz paketlerin oldukça seri şekilde alınıp, yazılmış olan mevkiye iletmek için, moto kuryenin o yerdeki başka paketlerini toparlayarak, süratli bir yöntemle postanın sahibine götürmek için tavsiye edilen ileti şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Ayazağaya kurye teslimatınızın tez zamanla müsteriden alarak, yazılmış olan yere (normal kuryeden daha çabuk) teslim edilmiş olması için mutlak şirketinizin teslimatını naklederek, başka bölgeye ulaşmadan yapılan posta şeklidir. İkitelliden Ayazağaya kurye sizlerin iletileri bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişim olmaz. Bu şekilde, paketleriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Ayazağaya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Ayazağaya kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki isteklerin durumuna göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

İleti sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 29 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden Ayazağaya kurye kiralama, kurumunuz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye