Close

İkitelliden Avcılara kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Avcılara kurye servisi olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz postaların en hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenen adrese teslim etmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer kargolarını toplayıp, hızlı bir şekilde sahibine ulaştırmak için tercih edilen teslim biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Avcılara kurye belgenizin en kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, belirtilmiş olan adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) kargolanmış olması için mutlak kurmunuzun teslimini kargolayarak, yanlış adrese uğramadan uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Avcılara kurye sizlerin teslimatları yerine iletilmeden, asla 2. bir işe başlanmaz. Böylelikle, postalarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafede ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Avcılara kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Avcılara kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan kargoların niteliğine göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Teslim ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Avcılara kurye tutulma, işletme şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.

ikitelli moto kurye