Close

İkitelliden Atışalanına kurye - ikitelli moto kurye

 

İkitelliden Atışalanına kurye servisi olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız paketlerin en süratli yöntemle sizden alarak, belirtilen konuma iletmek için, moto kuryenin o adresteki farklı paketlerini biriktirip, seri bir yöntemle iletinin sahibine teslim etmek için doğru görülen ileti şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Atışalanına kurye evrakınızın kısa zamanda siz müşteriden alınarak, istenilmiş olan konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) götürülmüş olması için yalnızca firmanızın teslimatını naklederek, başka yere gidilmeden uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Atışalanına kurye sizlerin kargoları konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişilmez. Böylece, paketleriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafede ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Atışalanına kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Atışalanına kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki teslimatların özelliğine göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

İleti miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden Atışalanına kurye kiralama, kurumunuz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye