Close

İkitelliden Ataşehire kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Ataşehire kurye hizmeti olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız teslimlerin oldukça süratli biçimde sizden alınıp, belirtilmiş olan mevkiye göndermek için, moto kuryenin o yerdeki başka teslimatlarını toparlayarak, seri bir şekilde alıcıya götürmek için tavsiye edilen paket şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Ataşehire kurye kargonuzun tez zamanda siz müşteriden alınarak, söylenmiş olan yere (normal kuryeden daha çabuk) kargolanmış olması için salt işletmenizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan bölgeye ulaşmadan uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Ataşehire kurye sizlerin teslimatları bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişilmez. Bu şekilde, teslimleriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıkta hemen hemen 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Ataşehire kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Ataşehire kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan gönderilerin durumuna göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Teslimat miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Ataşehire kurye kiralama, şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye