Close

İkitelliden Ataköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Ataköye kurye hizmeti olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz teslimlerin en seri yöntemle sizden alarak, yazılan yere göndermek için, moto kuryenin o mevkideki öteki teslimatlarını toparlayıp, hızlı bir biçimde paket sahibine iletmek için ön görülen paket şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Ataköye kurye postanızın en yakın zamanla müsteriden alarak, istenilmiş olan mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) nakledilmesi için yalnızca firmanızın iletisini paketleyerek, doğru olmayan mevkiye gitmeden yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Ataköye kurye sizin paketiniz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişim olmaz. Bu yöntemle, teslimleriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Ataköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Ataköye kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan paketlerin niceliğne göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Teslimat sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 30 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Ataköye kurye kiralama, şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.

ikitelli moto kurye