Close

İkitelliden Arnavutköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Arnavutköye kurye servisi olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz postaların en çabuk yöntemle alarak, istenen yere teslim etmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki kargolarını toparlayıp, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine iletmek için ön görülen teslim biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Arnavutköye kurye dosyanızın en yakın vakitle müşterimizden almış olarak, söylenen mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) postalanmış olması için yalnızca iş yerinizin teslimini kargolayarak, yanlış mevkiye gitmeden yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Arnavutköye kurye sizlerin teslimleri adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişimde bulunulamaz. Bu yöntemle, postalarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Arnavutköye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Arnavutköye kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan iletilerin niceliğne göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Teslim rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Arnavutköye kurye tutulma, işletme şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.

ikitelli moto kurye