Close

İkitelliden Armutluya kurye -ikitelli moto kurye

İkitelliden Armutluya kurye servisi olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz postaların en seri biçimde sizden alınıp, yazılan konuma teslim etmek için, moto kuryenin o adresteki farklı kargolarını biriktirip, çabuk bir şekilde paketin sahibine teslim etmek için doğru görülen teslim şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Armutluya kurye postanızın kısa zamanla müsteriden alarak, alıcı konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) postalanması için salt işletmenizin teslimini kargolayarak, yanlış yere gidilmeden yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Armutluya kurye sizin tesliminiz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişim olmaz. Böylece, postalarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafelerde ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Armutluya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Armutluya kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki kargoların özelliğine göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Teslim sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 28 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Armutluya kurye kiralama, işletme şirketiniz için güvenilir personel gibidir.

ikitelli moto kurye