Close

İkitelliden Anadolu Kavağına kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Anadolu Kavağına kurye servisi olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz paketlerin oldukça çabuk biçimde sizlerden alarak, istenmiş olan adrese iletmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer paketlerini toplayıp, seri bir biçimde kargo sahibine ulaştırmak için tercih edilen ileti biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Anadolu Kavağına kurye paketinizin en kısa vakitle müşterimizden almış olarak, istenilen adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) teslim edilmesi için salt işletme şirketinizin teslimatını naklederek, başka adrese uğramadan yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Anadolu Kavağına kurye sizin kargonuz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişimde bulunulamaz. Böylelikle, paketleriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Anadolu Kavağına kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Anadolu Kavağına kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan teslimatların niteliğine göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

İleti rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Anadolu Kavağına kurye tutulma, kurumunuz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye