Close

İkitelliden Anadolu Hisarına kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Anadolu Hisarına kurye hizmeti olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz teslimlerin en çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenen bölgeye göndermek için, moto kuryenin o konumdaki benzer teslimatlarını birleştirerek, çabuk bir biçimde kargonun sahibine vermek için uygun görülen paket biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Anadolu Hisarına kurye dosyanızın yakın vakitle müşterimizden almış olarak, yazan bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) kargolanması için mutlak kurmunuzun iletisini paketleyerek, doğru olmayan konuma uğramayarak yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Anadolu Hisarına kurye sizin teslimatınız mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişimde bulunulamaz. Bu durumda, teslimleriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafelerde yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Anadolu Hisarına kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Anadolu Hisarına kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki paketlerin özel durumuna göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Teslimat rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Anadolu Hisarına kurye tutulma, şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye