Close

İkitelliden Ambarlıya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Ambarlıya kurye hizmeti olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz kargoların oldukça çabuk yöntemle alarak, istenmiş olan konuma postalamak için, moto kuryenin o adresteki farklı iletilerini biriktirip, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine teslim etmek için doğru görülen posta biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Ambarlıya kurye paketinizin kısa vakitle müşterimizden almış olarak, belirtilen konuma (normal kuryeden daha tez) ulaştırılmış olması için yalnızca iş yerinizin postasını göndererek, farklı yere gidilmeden yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Ambarlıya kurye sizlerin postaları konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişimde bulunulamaz. Böylece, iletileriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese iletilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Ambarlıya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Ambarlıya kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki teslimlerin özelliğine göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Paket rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden Ambarlıya kurye tutulma, firmanız için güvenilir personel gibidir.

ikitelli moto kurye