Close

İkitelliden Ambarlara kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Ambarlara kurye hizmeti olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız kargoların en süratli şekilde alınıp, belirtilen yere postalamak için, moto kuryenin o mevkideki öteki iletilerini toparlayıp, sürali bir şekilde ileti sahibine iletmek için ön görülen posta şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Ambarlara kurye evrakınızın en yakın zamanda siz müşteriden alınarak, belirtilmiş olan mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) iletilmesi için mutlak şirketinizin postasını göndererek, farklı mevkiye gitmeden uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Ambarlara kurye sizin iletiniz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişilmez. Bu yöntemle, iletileriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafede yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere iletilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Ambarlara kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Ambarlara kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki siparişlerin niceliğne göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Paket miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Ambarlara kurye kiralama, firmanız için devamlı çalışan gibidir.

ikitelli moto kurye