Close

İkitelliden Altunizadeye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Altunizadeye kurye olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız iletilerin en süratli biçimde sizden alınıp, belirtilen bölgeye kargolamak için, moto kuryenin o konumdaki benzer postalarını birleştirerek, seri bir şekilde alıcıya vermek için uygun görülen kargo şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Altunizadeye kurye evrakınızın yakın zamanda siz müşteriden alınarak, istenilen bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) postalanmış olması için salt işletmenizin kargosunu ulaştırarak, benzeri konuma uğramayarak uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Altunizadeye kurye sizlerin teslimleri mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişilmez. Bu durumda, kargolarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafede yaklaşık olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Altunizadeye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Altunizadeye kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki teslimatların özel durumuna göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Kargo miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden Altunizadeye kurye kiralama, işletmeniz için daimi emekçi gibidir.

ikitelli moto kurye