Close

İkitelliden Altıyola kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Altıyola kurye olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz iletilerin en hızlı yöntemle alarak, söylenen mevkiye kargolamak için, moto kuryenin o yerdeki başka postalarını toparlayarak, süratli bir biçimde teslimat sahibine götürmek için tavsiye edilen kargo biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Altıyola kurye belgenizin tez vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, istenilmiş olan yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) ulaştırılması için yalnızca iş yerinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri bölgeye ulaşmadan uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Altıyola kurye sizin postanız bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe başlanmaz. Bu şekilde, kargolarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafede hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Altıyola kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Altıyola kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin durumuna göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Kargo ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Altıyola kurye tutulma, işletmeniz için sabit işçi gibidir.

ikitelli moto kurye