Close

İkitelliden Altınşehire kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Altınşehire kurye olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz teslimatların oldukça hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenmiş olan konuma ulaştırmak için, moto kuryenin o adresteki farklı teslimlerini biriktirip, hızlı bir şekilde sahibine teslim etmek için doğru görülen teslimat biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Altınşehire kurye iletinizin kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, yazılmış olan konuma (normal kuryeden daha tez) nakledilmesi için mutlak kurmunuzun pakedini postalayarak, başka bir yere gidilmeden uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Altınşehire kurye sizin paketiniz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe başlanmaz. Böylece, teslimatlarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıkta ortalama olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Altınşehire kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Altınşehire kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan isteklerin özelliğine göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Posta ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Altınşehire kurye tutulma, iş yeriniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye