Close

İkitelliden Alibeyköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Alibeyköye kurye olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız teslimatların oldukça süratli yöntemle sizden alarak, belirtilmiş olan adrese ulaştırmak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer teslimlerini toplayıp, seri bir yöntemle iletinin sahibine ulaştırmak için tercih edilen teslimat şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Alibeyköye kurye kargonuzun en kısa zamanda siz müşteriden alınarak, söylenen adrese (normal kuryeden daha süratli) nakledilmiş olması için yalnızca firmanızın pakedini postalayarak, başka bir adrese uğramadan uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Alibeyköye kurye sizin gönderiniz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişilmez. Böylelikle, teslimatlarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıkta ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Alibeyköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Alibeyköye kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye olur. 21:30’dan sonraki iletilerin niteliğine göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Posta miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Alibeyköye kurye kiralama, iş yeriniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye