Close

İkitelliden Alemdağa kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Alemdağa kurye olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz gönderilerin oldukça seri yöntemle sizden alarak, yazılmış olan bölgeye götürmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer gönderilerini birleştirerek, hızlı bir biçimde paket sahibine vermek için uygun görülen gönderi şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Alemdağa kurye teslimatınızın yakın zamanla müsteriden alarak, belirtilen bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) götürülmesi için yalnızca firmanızın gönderisini ileterek, vesair konuma uğramayarak yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Alemdağa kurye sizlerin paketleri mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişim olmaz. Bu durumda, gönderiniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda yaklaşık olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Alemdağa kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Alemdağa kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan teslimlerin özel durumuna göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Gönderi sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 27 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Alemdağa kurye kiralama, şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye