Close

İkitelliden Aksaraya kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Aksaraya kurye olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz gönderilerin oldukça hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenmiş olan yere götürmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki gönderilerini toparlayıp, hızlı bir yöntemle posta sahibine iletmek için ön görülen gönderi biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Aksaraya kurye iletinizin en yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, söylenmiş olan mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) götürülmüş olması için salt işletme şirketinizin gönderisini ileterek, vesair mevkiye gitmeden uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Aksaraya kurye sizlerin kargoları adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe başlanmaz. Bu yöntemle, gönderiniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıkta yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Aksaraya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Aksaraya kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki gönderilerin niceliğne göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Gönderi ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Aksaraya kurye tutulma, şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye