Close

İkitelliden Akmerkeze kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Akmerkeze kurye olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz teslimatların oldukça seri biçimde sizden alınıp, yazılmış olan yere ulaştırmak için, moto kuryenin o mevkideki öteki teslimlerini toparlayıp, çabuk bir şekilde paketin sahibine iletmek için ön görülen teslimat şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Akmerkeze kurye teslimatınızın en yakın zamanla müsteriden alarak, istenilen mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) kargolanması için salt işletmenizin pakedini postalayarak, başka bir mevkiye gitmeden yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Akmerkeze kurye sizin teslimatınız adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişim olmaz. Bu yöntemle, teslimatlarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıklarda yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Akmerkeze kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Akmerkeze kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye olur. 21:30’dan sonraki isteklerin niceliğne göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Posta sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 25 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Akmerkeze kurye kiralama, iş yeriniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye