Close

İkitelliden Akatlara kurye - ikitelli moto kurye

 

İkitelliden Akatlara kurye hizmeti olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz kargoların en hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenen bölgeye postalamak için, moto kuryenin o konumdaki benzer iletilerini birleştirerek, hızlı bir yöntemle posta sahibine vermek için uygun görülen posta biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Akatlara kurye belgenizin yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, alıcı bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) teslim edilmiş olması için salt işletme şirketinizin postasını göndererek, farklı konuma uğramayarak uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Akatlara kurye sizlerin iletileri mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe başlanmaz. Bu durumda, iletileriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafede yaklaşık olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya iletilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Akatlara kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Akatlara kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan kargoların özel durumuna göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Paket ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden Akatlara kurye tutulma, firmanız için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye