Close

İkitelliden Akaretlere kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Akaretlere kurye olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz gönderilerin oldukça çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenmiş olan mevkiye götürmek için, moto kuryenin o yerdeki başka gönderilerini toparlayarak, çabuk bir biçimde kargonun sahibine götürmek için tavsiye edilen gönderi biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Akaretlere kurye paketinizin tez vakitle müşterimizden almış olarak, belirtilmiş olan yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) nakledilmiş olması için mutlak kurmunuzun gönderisini ileterek, vesair bölgeye ulaşmadan yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Akaretlere kurye sizin gönderiniz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişimde bulunulamaz. Bu şekilde, gönderiniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıklarda hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Akaretlere kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Akaretlere kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki teslimlerin durumuna göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Gönderi rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Akaretlere kurye tutulma, şirketiniz için sabit işçi gibidir.

ikitelli moto kurye