Close

İkitelliden Acarkente kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Acarkente kurye hizmeti olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz teslimlerin oldukça hızlı yöntemle alarak, söylenmiş olan adrese göndermek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer teslimatlarını toplayıp, süratli bir biçimde teslimat sahibine ulaştırmak için tercih edilen paket biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Acarkente kurye iletinizin en kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, belirtilen adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) postalanması için yalnızca iş yerinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan adrese uğramadan uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Acarkente kurye sizin tesliminiz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe başlanmaz. Böylelikle, teslimleriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıkta ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Acarkente kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Acarkente kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki gönderilerin niteliğine göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Teslimat ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Acarkente kurye tutulma, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye