Close

İkitelliden 5.Levente kurye - ikitelli kurye

İkitelliden 5.Levente kurye hizmeti olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz teslimlerin oldukça hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenmiş olan mevkiye göndermek için, moto kuryenin o yerdeki başka teslimatlarını toparlayarak, hızlı bir yöntemle posta sahibine götürmek için tavsiye edilen paket biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden 5.Levente kurye iletinizin tez vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, alıcı yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) nakledilmesi için salt işletme şirketinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan bölgeye ulaşmadan uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden 5.Levente kurye sizin paketiniz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe başlanmaz. Bu şekilde, teslimleriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıkta hemen hemen 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya kargolanır.

ikitelli kurye

İkitelliden 5.Levente kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden 5.Levente kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki gönderilerin durumuna göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Teslimat ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden 5.Levente kurye tutulma, şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli kurye