Close

İkitelliden 4.Levente kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden 4.Levente kurye servisi olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız postaların oldukça süratli şekilde alınıp, belirtilmiş olan bölgeye teslim etmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer kargolarını birleştirerek, sürali bir şekilde ileti sahibine vermek için uygun görülen teslim şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden 4.Levente kurye kargonuzun yakın zamanda siz müşteriden alınarak, yazılmış olan bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) ulaştırılması için mutlak şirketinizin teslimini kargolayarak, yanlış konuma uğramayarak uygulanan posta şeklidir. İkitelliden 4.Levente kurye sizin postanız mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişilmez. Bu durumda, postalarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıkta yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese postalanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden 4.Levente kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden 4.Levente kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki iletilerin özel durumuna göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Teslim miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden 4.Levente kurye kiralama, işletme şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli moto kurye