Close

İkitelliden 3.Levente kurye - ikitelli moto kurye

 

İkitelliden 3.Levente kurye olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz iletilerin en çabuk biçimde sizlerden alarak, istenen konuma kargolamak için, moto kuryenin o adresteki farklı postalarını biriktirip, seri bir biçimde kargo sahibine teslim etmek için doğru görülen kargo biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden 3.Levente kurye dosyanızın kısa vakitle müşterimizden almış olarak, söylenmiş olan konuma (normal kuryeden daha tez) iletilmesi için salt işletme şirketinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri yere gidilmeden yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden 3.Levente kurye sizin iletiniz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişimde bulunulamaz. Böylece, kargolarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese verilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden 3.Levente kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden 3.Levente kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki paketlerin özelliğine göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Kargo rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden 3.Levente kurye tutulma, işletmeniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye