Close

İkitelliden 2.Levente kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden 2.Levente kurye hizmeti olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz kargoların en seri yöntemle sizden alarak, yazılan mevkiye postalamak için, moto kuryenin o yerdeki başka iletilerini toparlayarak, hızlı bir biçimde paket sahibine götürmek için tavsiye edilen posta şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden 2.Levente kurye postanızın tez zamanla müsteriden alarak, söylenen yere (normal kuryeden daha çabuk) teslim edilmesi için yalnızca firmanızın postasını göndererek, farklı bölgeye ulaşmadan yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden 2.Levente kurye sizin kargonuz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişim olmaz. Bu şekilde, iletileriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye iletilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden 2.Levente kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden 2.Levente kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki kargoların durumuna göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Paket sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 24 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden 2.Levente kurye kiralama, firmanız için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye