Close

İkitelliden 1.Levente kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden 1.Levente kurye servisi olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz paketlerin en hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenen yere iletmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki paketlerini toparlayıp, hızlı bir şekilde sahibine iletmek için ön görülen ileti biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden 1.Levente kurye belgenizin en yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, yazan mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) götürülmesi için mutlak kurmunuzun teslimatını naklederek, başka mevkiye gitmeden uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden 1.Levente kurye sizlerin paketleri adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe başlanmaz. Bu yöntemle, paketleriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafede yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden 1.Levente kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden 1.Levente kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin niceliğne göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

İleti ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden 1.Levente kurye tutulma, kurumunuz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye