Close

İkitelli Moto kurye

İkitelli Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

İkitelli moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-40 dk. içinde alınır ve alıcı adrese teslim edilir. İkitelli moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe 30-45 dk uzak mesafe 60-80 dk sürmektedir.

İkitelli moto kurye olarak, bir yerden alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

İkitelli moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

İkitelli moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra İkitelli moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

İkitelli moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

İkitelli moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.

ikitelliden kurye hizmeti verilen bölgeler