Close
ikitelli kurye

İkitelli Kurye ( ikitelli Kurye )

İkitelli Kurye  ( ikitelli Kurye ) İstanbul’da çözüm ortağınız.. 0212-649-46-49

İkitelli kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. İkitelli motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

İkitelli moto kurye

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içindeki gönderilerinizi seri bir biçimde yerine ulaştırabilmektedir. İkitelli kurye ile İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese nakledilmesi yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde İkitelli Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

İkitelli Kurye olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat müddeti mevcut koşullara göre en kısa sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

İkitelli vip kurye

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize İkitelli Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. İkitelli kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 10 ila 50 dakikada yerine teslim eder.

İkitelli gece kurye

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin yerine ulaştırılması işidir. İkitelli Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre İkitelli Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

İkitelli kiralık kurye

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. İkitelli Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım

masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları İkitelli Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, İkitelli Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet artıyorsa, İkitelli Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İkitelli Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

İkitelli arabalı kurye

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul kapsamında İkitelli Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

İkitelli express kurye

İkitelli Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici firma yada kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

ikitelliden kurye hizmeti verilen bölgeler