Close

İkitelli Acil Moto Kurye


İkitelli Acil Moto Kurye

İkitelli Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? AcilenAcilen ulaşın! Teslimatınızı kısa sürede adresine teslimatını yapalım. İletmek istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle dilediğiniz bölgeye götürelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için bu uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken belgelerin dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğru bir şekilde verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, yakın bölge 30 dk., ırak konum 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Evrakınız yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, şirketimiz zeval değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal kargonun 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!