Close

İkitelli Acil Kurye


İkitelli Acil Kurye

İkitelli Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çok çabukÇok çabuk iritbata geçin! Postanızı yakın vakitte mevkisine gönderelim. Göndermek istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle istediğiniz semte ulaştıralım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için böyle bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gerekilen dökümanların istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve dosdoğru götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, kısa semt 30 dk., en uzak semt 75 dk. içinde postalanır. Postanız acilse, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, firmamız yetkili olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal postanın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!