Close

İçerenköy Moto Kurye

İçerenköy Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

İçerenköy moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 42 ya da 40 dk. içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. İçerenköy moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu adrese nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere sapmadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dk sürmektedir.

İçerenköy moto kurye hizmetiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, başka bir yere ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

İçerenköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

İçerenköy moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra İçerenköy moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

İçerenköy moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

İçerenköy moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.